Hopeinen lyhyt halterneck wetlook toppi strasseilla
Hopeinen lyhyt halterneck wetlook toppi strasseilla
Hopeinen lyhyt halterneck wetlook toppi strasseilla
Hopeinen lyhyt halterneck wetlook toppi strasseilla

RM-TZ20-4

Ostamalla tämän tuotteen saat 64 pistettä arvoltaan 0,64 €.

Hopeinen halterneck lyhyt wetlook v-toppi strassikoristeilla. Selän takaa solmittava kiiltävä halterneck toppi v-pääntiellä on näyttävä lyhyt biletoppi, joka näyttää upealta esimerkiksi korkeavyötäröisten tekonahkahousujen kanssa. Lyhyt hopeinen wetlook toppi on myös loistava esiintymisasun yläosa esimerkiksi tanssiryhmille. Wetlook bikinityylinen toppi on hyvä valinta yläosaksi, kun haussa on edullinen, mutta seksikäs esiintymisasu. Kiiltävä strassikoristeinen bikinitoppi korostaa naisellisia muotoja. Katso myös valikoimamme erikseen myytävät hotpantsit! Hopeinen toppi näyttää upealta esimerkiksi hopeisten, mustien, valkoisten tai värikkäiden vaatteiden kanssa.

Koko: One Size, vastaa parhaiten kokoja S-M. Isompirintaisilla toppi on paljastavampi. Selän takaa solmittava malli takaa, että saat ympärysmitasta juuri sopivan.

Materiaali: 95 % Polyetyleeni + 5% Elastaani

Lue lisää

12,95 €

One Size
  • ♥ Suomalainen perheyritys jo vuodesta 2012
  • ♥ Pikatoimitus vain yhdessä päivässä
  • ♥ 30 päivää kulutonta maksuaikaa
  • ♥ Tarjoamme ilmaisen vaihdon

Samankaltaisia tuotteita

Lila_vetoketjukoristeinen_lyhyt_wetlook_toppiRM_TZ1_5.jpgHopeiset_wetlook_narubikinitRM_BH1_4.jpgKoucla_punainen_lyhyt_wetlook_kietaisutoppiRM20426_3.jpgKoucla_viininpunainen_lyhyt_wetlook_kietaisutoppiRM20426_2.jpg